foles Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Marketing

AllWeb, konferenca e përvitshme dedikuar marketingut dixhital, ka nisur përgatitjet për edicionin e saj të katërt

Marketing

Ku po shkon bota e marketingut dhe internetit?! – Mesazhet e konferencës Spark.me 2019

Strategy

Një konkurencë e shëndetshme në punë mund t’ju bëjë më të suksesshëm

Media&PR

Julius Dein, një nga magjistarët më të njohur në botë me mbi 20 milionë ndjekës online, është folësi më i ri në Spark.me 2019

Business Pulse

Brian Fanzo, folës në Spark.Me 2019. Zhvillues i podcasteve në teknologji e biznes, spiker ndërkombëtar

Personazhe

Ja disa gra shembull për individët e sipërmarrjet që duan të rriten

Thirrje per Aplikime

Spark.me 2019 hap thirrjet për aplikime për Konkursin e Startup-ve

Media&PR

Jeremiah Owyang, CEO i Catalyst Companies, është folësi më i ri në Spark.me 2019

Strategy

6 mësime që ky themelues mori nga një fshat Indian, nga të cilat mund të mësoni dhe ju

Marketing

Avinash Ananda, folësi me famë ndërkombëtare, pjesë e Konventës së I-rë të menaxherëve të shitjes