filma Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Sipas një studimi femrat kanë një kujtesë më të mirë se meshkujt

Personazhe

Njihuni me regjisorin shqiptar që po fiton çmime ndërkombëtare me filmat e tij

Ndërmarrës

Çifti Obama po realizon 7 filma dhe seriale në Netflix

Business Pulse

6 Filma frymëzues që çdo sipërmarrës duhet t’i shikojë

Lajme

Televizorët Smart po shiten më lirë për një arsye të frikshme

Teknologji

YouTube ofron filma pa pagesë, por me reklama

Teknologji

Smartfonët dhe të rinjtë: Çfarë do sakrifikonin të rinjtë vetëm që të mos hiqnin dorë nga telefonët e tyre

Media&PR

Samsung prezanton Galaxy A8(2018) me kamera të përparme të dyfishtë, ekran Infiniti dhe funksione të tjera të shtuara

Media&PR

Samsung dhe Amazon Prime Video Lançojnë të Parët Përmbajtjen HDR10+

Slideshow

5 Filma për botën e financës