Expedia Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Travel

Si sillen turistët e çdo kombi, kur vendosin për një udhëtim të ri?

Business Pulse

6 gjërat që mund të blini me Bitcoin

Teknologji

Bill Gates bëri këto parashikime në vitin 1999 dhe është e frikshme sesa i saktë ka qenë ai

Lajme

Sipërmarrësit e suksesshëm, Albi Zhulali dhe Genti Selenica folësit kryesorë të Akademisë Ndërkombëtare Verore

Startup

Do të lançosh një startup? Bëji vetes këto pyetje!

Lajme

Albi Zhulali do të ofrojë platformën “Reception App” falas për të gjitha hotelet në Shqipëri