Europë Archives » Page 3 of 7 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Teknologjia është burrë

Lajme

“Airbnb”: Shqipëria, më e lira në Europë pas Maqedonisë

Lajme

Shitjet me pakicë shënojnë rritje në Gjermani

Lajme

Krimi dhe korrupsioni – Si kanë ndikuar në aktivitetet e biznesit?

Shkence

Sipas një studimi të ri, njerëzit që pinë kafe jetojnë më gjatë

Teknologji

Matt Elton: Shqipëria po përdor teknologjinë për t’u diferencuar

Teknologji

Droni i ambulancës që mund t’iu shpëtojë jetën

Startup

Michal Bohanes: “Sipërmarrës shqiptarë, vihuni punës dhe punoni fort.”

Lajme

Gazsjellësi Trans Adriatik (TAP) feston vitin e parë të ndërtimit

Marketing

Heineken po synon të bëhet lider i tregut të pijeve pa alkool

Evente

Një hap drejt Suksesit!

Dhjetor 14, 2019
09:00 - 17:00