drita Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Slideshow

10 gjërat e përditshme që kanë ngjyra të veçanta për një arsye të mirë

Business Pulse

Ai kishte një ëndërr, po ashtu dhe ti! Thënie nga Martin Luther King, për të kuptuar fuqinë e një vizioni

Strategy

10 thёnie motivuese që do ju bëjnë të mendoni ndryshe për jetën

Teknologji

ABBA po planifikon një turne botëror si hologramë

Sipërmarrje

5 këshilla suksesi nga multimilioneri Manny Khoshbin

Slideshow

Samsung prezanton në Shqipëri Galaxy S8 dhe S8+ telefonët inteligjentë pa kufij

Media&PR

Brandi “Made in Albania”, “Albanian Adventure Resort” dhe “Punime me makram” janë tre idetë që kalojnë në fazën tjetër të “Do you have an idea?”

Media&PR

Çfarë thotë studimi francez për shtypin shqiptar të viteve 1848–1939?

Lajme

“Instalimi i dritave të trafikut në trotuar” është trendi më i ri për të mbrojtur këmbësorët

Teknologji

Gjenerata e re së shpejti me telefona dhe kompjutera që do kontrollohen me gjeste