DJ Koh Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Samsung zbulon serinë e re të Galaxy A

Teknologji

Samsung prezanton teknologjinë 5G

Teknologji

Samsung rrit standardin me Galaxy S10

Teknologji

SDC 2018: Samsung paraqet zbulimet e reja në Inteligjencë, IoT dhe Mobile UX

Teknologji

Pajisjet e reja të Samsung Gear – Gear Sport, Gear Fit2 Pro, Gear Icon X – kombinohen më së miri me Jetën Inteligjente, Fitnesin dhe Shëndetin

Teknologji

Zbuloni mundësitë e reja me Samsung Galaxy S8 dhe S8+: Smartphon-ët pa kufij

Lajme

Samsung prezanton Galaxy A elegant, praktik dhe të fuqishëm