Disney Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Disney ka bërë një xhakete VR që simulon përqafimet dhe gjarpërinjtë

Mobile

Samsung dhe Disney Krijojnë Emojit Magjike për Galaxy S9 e S9+

Lajme

Web Summit cilësohet nga Forbes si “Konferenca më e mirë e teknologjisë në planet”

Marketing

Markat më të fuqishme në botë për vitin 2017

Marketing

Si do të duket hoteli më i ri i ndërtuar nga Disney?

Personazhe

Thënie frymëzuese nga i magjishmi Walt Disney

Teknologji

Së shpejti Apple do të blejë kompaninë Disney

Teknologji

A do të bëhet kjo teknologji revolucioni i së ardhmes?

Lajme

Trump titanëve të biznesit: “Na presin momente emocionuese përpara”

Lajme

Disney bën gati ofertën për Twitter

Evente

Pastrojmë Durrësin

Gusht 26, 2018
9:30 AM

TEDxTirana 2018 – Lidhshmëria

Shtator 15, 2018
5:30 PM - 8 PM

AllWeb Albania 2018

Tetor 11, 2018
9 AM - 6 PM