Coca Cola Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Coca Cola i bashkohet shitjes së produkteve brenda në makinë

Sipërmarrje

Top 10 investimet më të mëdha të Warren Buffett

Marketing

Pse ngjyra e kuqe dhe e gjelbër janë ngjyrat e Krishtlindjeve?

Business Pulse

Si mësojnë nga dështimet Coca- Cola, Netflix dhe Amazon? 

Lajme

Dizajneri i iPhone mendon se teknologjia ka shkatërruar shoqërinë

Lajme

Web Summit cilësohet nga Forbes si “Konferenca më e mirë e teknologjisë në planet”

Media&PR

Heimo Hammer është folësi i parë i edicionit të 2-të të konferencës së marketingut dixhital AllWeb

Slideshow

Fillimet e 14 website-eve të kompanive më të mëdha

Strategy

Si i siguronte të ardhurat Elon Musk para se të bëhej një miliarder?

Sipërmarrje

Çfarë mund të mësojmë nga gabimet e miliarderit Richard Branson?

Evente

Pastrojmë Durrësin

Gusht 26, 2018
9:30 AM

TEDxTirana 2018 – Lidhshmëria

Shtator 15, 2018
5:30 PM - 8 PM

AllWeb Albania 2018

Tetor 11, 2018
9 AM - 6 PM