çmime Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Ende pa mbushur të 20-at dhe janë në rrugën drejt suksesit

Lajme

“Më shumë nga ajo që ju pëlqen”, Netflix shpjegon pse po rrit çmimet në platformë

Teknologji

Cilët janë inovatorët shqiptarë të teknologjisë këtë vit?

Startup

Ja cilët janë fituesit e kompeticioneve StartUp të mbajtura këtë vit

Lajme

Trendet e pasurive të paluajtshme në bregdet. Si po ndryshon interesi për blerje

Startup

StartUp Live Tirana shpall fituesit

Shqiptarë Sipërmarrës në botë

Ravajol Hasani, ambasadori i kulinarisë shqiptare në botë, vjen me projektin e tij të parë në Shqipëri

Slideshow

Zgjidhen më të mirët e kombit në teknologji në edicionin e 7-të të ICT Awards

Business Pulse

Zbulohen sot fituesit e edicionit të 7-të të Albanian ICT Awards

Lajme

Edhe pak ditë na ndajnë nga mbyllja e aplikimeve të ICT Awards 7 – Gara Kombëtare e Çmimeve në Teknologji dhe Inovacion