chatbot Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Strategy

Si të rrisni angazhimin në chatbot-in tuaj?

Teknologji

Si po e ndryshon Inteligjenca Artificiale botën e biznesit?

Teknologji

Microsoft në bashkëpunim me universitetet sjell eventin “DigiGirlz Albania”

Business Pulse

Microsoft DigiGirlz Albania rikthehet më 29 Mars 2019 në Tiranë

Startup

Mario Alla, djali i robotikës nga “Harry Fultz”

Teknologji

Sofia, gruaja me më shumë të drejta në Arabinë Saudite

Strategy

LinkedIn po teston një funksionalitet të ri që iu lejon të zgjidhni mentorin tuaj

Teknologji

Lufthansa mbështet risitë dhe lejon shitjen e biletave të avionit nëpërmjet kanaleve dixhitale të palëve të treta

Marketing

Mjeshtëria e shitjes (8): Ku po shkon tregtia online?

Startup

SC Ventures investon 100’000 € në një startup Maqedonas