burim Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Strategy

Kujt duhet t’i drejtoheni kur jeni duke kërkuar për një punë tjetër?

Lajme

Elon Musk lançoi x.com, një site i dizenjuar nga vetë ai

Teknologji

Iniciativa filantropike Chan-Zuckerberg ndërmerr hapat e parë për kurimin e sëmundjeve

Lajme

Nëse keni para të djegura apo të dëmtuara tashmë Banka e Shqipërisë ju dëmshpërblen

Lajme

Mark Zuckerberg: “Facebook do të përdorë sistemet IA për të ndihmuar të gjithë botën”

Strategy

Si duhet të negocioni për të marrë pagën që meritoni?

Media&PR

Marrëdhëniet me publikun!

Startup

“Partner në krim”, si të gjesh bashkëthemeluesin ideal?

Lajme

Bien remitancat sërish për shkak të krizës greke dhe stanjacionit italian

Sipërmarrje

Gwen Stefani: Çelësi drejt kreativitetit dhe suksesit është e vërteta!