Bill Gates Archives » Page 3 of 15 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Fëmijët e sipërmarrësve të pasur të teknologjisë, çfarë bëjnë ndryshe nga ne?

Business Pulse

Shqiptarja Artiona Bogo na tregon eksperiencën e saj në Davos gjatë javës së Forumit Ekonomik Botëror

Business Pulse

Bill Gates duke pritur në rradhë për një hamburger. Foto që u bë virale në rrjet

Lajme

Bill dhe Melinda Gates: “Bota ka nevojë për diçka më të mirë sesa një mur”

Lajme

E vërteta brutale rreth Mark Zuckerberg që askush nuk dëshiron ta pranojë

Teknologji

Me duart plot, Bill Gates mbështet revolucionin e tualetit

Strategy

Bill Gates zbulon dobësinë e tij më të madhe

Lajme

Ndahet nga jeta bashkëthemeluesi i Microsoft

Sipërmarrje

Ja disa të përbashkëta të njerëzve të suksesshëm

Lajme

Jack Ma, shpejt mësues i anglishtes. Ngre edhe fondacionin me emrin e tij

Evente

Një hap drejt Suksesit!

Dhjetor 14, 2019
09:00 - 17:00