AWS Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Trajnime

Workshop: Ndërtimi i aplikacioneve për Amazon Alexa

Teknologji

Google Cloud së shpejti do të ketë një produkt të ri që do të konkurrojë Amazon dhe Microsoft

Strategy

Këto janë 4 armët që përdor Jeff Bezos për të mundur konkurrencën

Teknologji

NASA dhe Amazon do të transmetojnë nga hapësira në 4K për herë të parë në 26 prill