avantazhe Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

 Dita Ndërkombëtare e Internetit të Sigurt, lançohet projekti CyberCorner

Sipërmarrje

Njihuni me Anisën, vajzën që realizoi idenë e saj duke krijuar një biznes social

Teknologji

Elon Musk në TED Talk: Ja si do të funksionojnë rrjetet nëntokësore të makinave

Mobile

Telefoni ikonë Nokia 3310 po kthehet…

Auto

BMW dëshiron të shesë 100.000 makina elektrike në 2017

Strategy

4 zakone, që e bënë Warren Buffett një bilioner (dhe do funksionojnë edhe për ju)

Strategy

Doni të jeni të suksesshëm? Stop i treguat vetes këto 4 gënjeshtra!

Strategy

Kredi personale për të investuar, a është ide e mirë?