Shtetet që duhet t'i vizitoni patjetër verën e 2017 - Business Magazine Albania

Shtetet që duhet t’i vizitoni patjetër verën e 2017


Pushimet verore janë shumë pranë. Këshilla më e mirë që do të dëgjoni ndonjëherë është që të vizitoni shtetet që nuk i keni parë më parë.

Nëse jeni duke kërkuar për ide për atë se cila do të jetë ndalesa juaj e ardhshme, atëherë më poshtë po ju listojmë 3 vende që nuk duhet t’i humbisni në 2017. Ato janë:

1. Porto, Portugali

shtetet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Gdansk, Poloni

shtetet

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Qyteti i vjetër (Stari Grad), Kroaci

shtetet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Burimi: acp.al

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #30 - Nëntor 2022
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0