Sesion pyetjesh me themeluesin e aplikacionit dua.com

Sesion pyetjesh me themeluesin e aplikacionit dua.com

dua.com

PYETE vazhdon me të ftuarit dhe sesionet e pyetjeve. Kësaj rradhe i ftuar është Valon Asani, sipërmarrës shqiptar nga diaspora.

Valoni është themelues i aplikacionit dua.com dhe MIK Group. Misioni i dua.com është t’i bashkojë shqiptarët në mbarë botën.

Për më shumë informacion rreth këtij aplikacioni, rreth sipërrmarrjes, teknologjisë, investimeve, rekrutimit, motivimit, etj, jeni të ftuar të bëni pyetjet tuaja për Valonin.

Lexoni: dua.com investon në aplikacionin Hello, arrihet partneritet strategjik mes dy kompanive

Sesioni i pyetjeve ka filluar ditën e sotme dhe do të vazhdojë deri më 20 qershor ora 20:00.

Për të bërë pyetjet tuaja mund të klikoni këtu.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #30 - Nëntor 2022
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0