Vepro si grua, mendo si burre

L1,000.00

“Vepro si grua, Mendo si burrë” botimi i Stiv Harvei korri sukese në shumë vende të botës, aq sa regjizorët nuk hezituan për ta bërë pjesë të kinomatografisë. Botimi tashmë vjen në shqip ku burrat flasin dhe të drejtojnë për të dashurat, përshkruajnë intimitetin me to dhe premtimet.

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Vepro si grua, mendo si burre”

Your email address will not be published.