200 sekretet e suksesit

L500.00 L450.00

Njerëzit që kanë arritur sukses, nuk janë medeomos më të aftë ose më inteligjentë se të tjerët. Ajo që i ndan është dëshira e tyre e zjarrtë dhe etja për dije.

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “200 sekretet e suksesit”

Your email address will not be published.