Egoja eshte armiku

L1,000.00 L900.00

Pas librit “Pengesa eshte rrugedalja”vjen nnje tjeter liber ne shqip i Ryan Holiday: “Egoja eshte zgjidhja”. Nje nga mendimtaret me besnike te stoicizmit si filozofi dhe menyre jetese, edhe ne kete liber autori na vjen me nje skicim sesi qenia njerezore duhet te persose veteveten duke  miremenaxhuar egon njerezore.

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Egoja eshte armiku”

Your email address will not be published.