Shendeti dhe suksesi permes meditimit

L1,000.00 L900.00

Një libër me vlera të jashtëzakonshme për të njohur vetveten dhe potencialin brenda teje; një përqasje shpirtërore, e shoqëruar me një përqasje objektive, në rrugëtimin tënd për të qenë i suksesshëm në jetë përmes meditimit, një prej teknikave që garanton përshtatje, qetësi, energji dhe kreativitet të vazhdueshëm….

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Shendeti dhe suksesi permes meditimit”

Your email address will not be published.