Besoni ne veten tuaj

L800.00 L720.00

Ky libër, i mbushur me këshilla, sugjerime dhe citime, do t’ju japë forcën për t’i kthyer mendimet negative në pozitive dhe TË FITONI VETËBESIM ME ÇDO DITË QË KALON.

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Besoni ne veten tuaj”

Your email address will not be published.