Pengesa eshte rrugedalja

900.00L

“Një libër që çdo udhëheqës botëror i së ardhmes – dhe së tashmes – duhet ta mbajë tek koka e krevatit.”

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Pengesa eshte rrugedalja”

Your email address will not be published.