Fuqia

L1,300.00

“Sekreti” zbuloi ligjin e tërheqjes. Fuqia më e madhe në univers është fuqia për të pasur çdo gjë që ti do. Një gjë mund të ndryshojë marrëdhëniet tuaja, paranë, shëndetin, kënaqësinë, karrierën dhe jetën. Jeta që ti do lëviz sipas Fuqisë. 

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Fuqia”

Your email address will not be published.