Kreativiteti dhe zgjidhja e problemeve

L600.00

Përdoreni këtë libër që iu ndryshon karrierën për të shfrytëzuar burimin e vetë gjenialitetit tuaj intuitiv

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Kreativiteti dhe zgjidhja e problemeve”

Your email address will not be published.