Si te perballemi me sprovat e jetes

L700.00

“E mira dhe e keqja gjenden te njëra-tjetra dhe përzihen në nivel universal: lumturia dhe mjerimi, mençuria dhe marrëzia, virtyti dhe vesi. Asgjë nuk është tërësisht dhe plotësisht më vete.” – këtë ndarje na ndihmon libri që ta bëjmë në jetë..

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Si te perballemi me sprovat e jetes”

Your email address will not be published.