Lumturia

L1,500.00

Ky libër iu vjen në ndihmë për të luftuar kundër depresionit dhe për t’u orientuar drejt një jete më të gëzueshme. Lumturia është botuar në Angli vetëm pak muaj më parë dhe nga fillimi e deri sot kryeson listën e librave më të shitur. Botimi shqip është me lidhje speciale dhe i ilustruar me ngjyra.

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Lumturia”

Your email address will not be published.