E shoh cfare po mendon

L1,080.00

Mbushur me shembuj nga përvoja profesionale e Navarro-s, ky libër përfundimtar ju ofron një mënyrë të re dhe të fuqishme për t’u orientuar në botën tuaj.

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “E shoh cfare po mendon”

Your email address will not be published.