Sekretet e mendjes – joga dhe meditimi

500.00L

Ky libër është një hyrje në botën e mendjes për të zbuluar dhe shpalosur potencialin e pafundëm që kemi brenda vetes. Një prej metodave më efikase është meditimi dhe joga, e cila tashmë është e provuar shkencërisht për ndikimet të jashtëzakonshme që ka brenda nesh duke rritur përshtatjen me veten dhe harmoninë më te tjerët.

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Sekretet e mendjes – joga dhe meditimi”

Your email address will not be published.