Mendo dhe behu i pasur

1,000.00L

“Mendo dhe bëhu i pasur” i autorit shumë të njohur amerikan Napoleon Hill, është libri që ka ndihmuar shumë njerëz të ndryshojnë rrjedhën e jetës së tyre.

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Mendo dhe behu i pasur”

Your email address will not be published.