Fillo me pse

L1,000.00 L900.00

Një libër për mënyrën sesi udhëheqësit e mëdhenj frymëzojnë këdo që të veprojë. Një bestseller absolut, i cili do të vijë në ndihmë për të përsosur komunikimin dhe për të arritur suksese në jetë

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Fillo me pse”

Your email address will not be published.