Femra perballe pasqyres – set me 3 libra

L2,800.00 L2,520.00

Këtu femra nuk ndodhet e pasqyruar përballë vetevetes, por para të tjerëve; prandaj ky set mëson disa teknika të jetës së përditshme për imazhin e jashtëm, gjetjen e partnerit duke përdorur Ligjin e Tërheqjes dhe eksplorimin e mendjes së një burri. Këto tre libra janë për një femër zgjidhje të zgjuara për të kontrolluar me sukses mjedisin përreth.

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Femra perballe pasqyres – set me 3 libra”

Your email address will not be published.