Bisede me Zotin

L850.00

Ky liber i autorit amerikan bestseller Neale Donald Walsch eshte shkruar ne forme pyetje – pergjigjesh mes autorit, ku autori ben pyetje dhe Zoti pergjigjet.

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Bisede me Zotin”

Your email address will not be published.