30 gjera qe duhet t’i kete dhe duhet t’i dije cdo grua kur behet 30 vjec

L900.00 L810.00

Lista e 30 gjërave, një inventar praktik dhe humoristik i gjërave për të cilat çdo grua ka nevojë në jetë. Këtu, ajo listë me famë botërore gjen një jetë të re, me ese nga disa prej grave tona të preferuara, që nga Portia de Rossi deri te Liz Smith. Pavarësisht nga mosha që ke, kjo është një listë sipas së cilës duhet të jetosh.

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “30 gjera qe duhet t’i kete dhe duhet t’i dije cdo grua kur behet 30 vjec”

Your email address will not be published.