100 teste per te stervitur kujtesen

L800.00

Kujtesa është një aftësi e domosdoshme, por jo gjithmonë ajo na përgjigjet kur dhe si duam: kujt nuk i ka ndodhur ndonjëherë ta ketë fjalën “në majë të gjuhës”, të ketë vështirësi për të kujtuar emrin e dikujt që sheh, apo të mos mbajë mend një numër telefoni?

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “100 teste per te stervitur kujtesen”

Your email address will not be published.