Pertej rruges ne te cilen rralle shkohet

L1,000.00

Pas suksesit të padiskutueshëm të librit të parë të Scott Peck-ut, Rruga në të cilën rrallë shkohet, shtëpia botuese Albas sjell të përkthyer në shqip librin e dytë, “Përtej rrugës në të cilën rrallë shkohet”, që është një vazhdim po aq i mençur dhe po aq i thjeshtë i librit të parë. Vazhdojeni udhëtimin për rritjen tuaj personale dhe shpirtërore me këtë libër të mençur!

Vlerësime & Komente

Ende pa komente.

Jini i pari që shqyrton “Pertej rruges ne te cilen rralle shkohet”

Your email address will not be published.