Organizohet në Prishtinë "Nike Air Max Day" - Business Magazine Albania

Organizohet në Prishtinë “Nike Air Max Day”


Për nder të 30-vjetorit të prezantimit të “Nike Air Max 1”, atleteve të para që e filluan fenomenin “Air Max”, në Prishtinë do të organizohet një event festiv me qëllim të shënimit të ditës së Air Max.

Eventi do të mbahet më 26 mars 2017 duke filluar nga ora 19:00 në ‘Nike Store’ në ‘Albi Mall’, Veternik.

Do të ketë shumë mysafirë të ftuar, ku do të prezantohen modelet e reja të atleteve ‘Air Max’ si dhe do të ketë koktel rasti për mysafirët prezentë. Po ashtu, për nder të “Air Max Day” do të ketë edhe 20 % zbritje.

Për herë të parë në vendin tonë, me qëllim të promovimit të atleteve Air Max si dhe shënimit të Ditës Air Max, NIKE ka planifikuar vendosjen e një kutie të këpucëve me përmasa të mëdha në amfiteatrin e sheshit “Zahir Pajaziti”, element ky që është pjesë e fushatës globale të Air Max.

Ajrin më të pastër në qytet mund ta gjeni në Air Max. Bashkangjitju revolucionit dhe festës sonë.

burimi: Telegrafi

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #32 - Gusht 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0