MASE SPA investon ne Tirane - Business Magazine Albania

MASE SPA investon ne Tirane


Firma e njohur nga Trieste, MASE Spa me se fundi mberrin edhe ne Tirane. Ishin mbledhur shume njerez nga bota e spektaklit e biznesit dhe e mediave per te provuar marken e njohur te proshutes.  Pritesi i ketij evenimenti ishte Charl’s Pub njeri nga me te frekuentuarit ne Tirane.

Kishin ardhur per te shijuar produktet e Mase shume personazhe te artit e te spektaklit qe i shohim te Agon Channel e Top Channel, gazetare te New Media Comunication etj.
MASE Spa eshte nje kompani qe prodhon produkte te mishit si proshuta te nje cilesie shume te larte qe nga 1870. Mase shquhet per faktin qe eshte e specializuar per produktet e saj paglutin dhe konservant. Eshte nga te paktat kompani prodhuese te neprodukteve te mishit qe ka licencen te furnizoj kopshte e shkolla me produktet e saja. Eshte prezent ne te gjitha tregjet boterore se shpejti do hapi degen e saj dhe ne Shqiperi nga e cila do mbuloj dhe vendet fqinje si Maqedonia, Kosova dhe Mali i zi.

Per me shume detaje vizitoni www.cottomase.com

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #32 - Gusht 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0