LG K8 lançohet ditën e sotme pa asnjë paralajmërim » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Përditësuar së fundmi: 16/02/2016

LG K8 lançohet ditën e sotme pa asnjë paralajmërim

Share
nga Xhulia Vasili
Shk 16, 2016
Studied at Faculty of Economy, UT Content Editor Biznesi at Business Mgazine
lexo me teper >

Pa asnjë lloj lajmërimi gjatë këtyre orëve është zbuluar zyrtarisht LG K8 i ri, një smartphone tjetër i gamës së re K i cili do të psurojë ofertën e fashës së ulët dhe të mesme të kolosit koreano jugor. Nga pikëpamja estetike nuk ka risi të veçanta krahasuar me K10 e njohur tashmë, me karakteristikat e butonave të volumit dhe të ndezjes së telefonit ende pas tij.

 

/Androidiani/