Keni pasion shitjet direkte? Byas, produkti i teknologjisë kozmetike ju mundëson të bëheni sipërmarrës të suksesshëm


Keni aftësi shumë të mira komunikimi dhe keni pasion shitjet?

Byas, një produkt i ri kozmetik që po hyn në tregun shqiptar, është një mundësi shumë e mirë për të gjithë ata që duan të provojnë veten në shitje. Angazhimi yt në këtë rast mund të të bëjë një sipërmarrës të fuqishëm në fushën e kozmetikës.

Byas, produkt teknologjik me shumë funksione, sjell qendrën estetike në shtëpinë e konsumatorit, me një çmim shumë të ulët. Një revoluzion i ngjashëm me atë të smartphone, i cili solli në duart e njerëzve të gjithë botën e informacionit.

Lexo: Rezultatet e klinikës estetike në një dorë, ashtu si bota e informacionit në celular

Byas, produkt i Wellstar është shtrirë tashmë pothuasje në të gjithë Europën, Azi dhe vitin e ardhshëm pritet të shtrihet edhe në Amerikë.

Nëse doni të provoni veten dhe të jeni ndër të parët që e udhëheq këtë projekt në Shqipëri

Kontaktoni në:

[email protected]

Telefon 0682071983

 

 

 

Must watch
Business Mag Nr. #23 - Qershor 2020

Të gjitha planet tuaja për këtë vit, si individë apo sipërmarrës mund të jenë përmbysur. Mbërritja e Coronavirusit në Shqipëri paralizoi gjithçka, ashtu si kudo. Në mënyrë të papritur na vuri në kushte tërësisht të tjera pune, na shtoi pasigurinë e shqetësimin për të ardhmen.

Sipërmarrjet, kryesisht në fushën e IT u përshtatën më shpejt, duke angazhuar punonjësit nga shtëpia. Ato zhvilluan dhe më tej mundësitë për të punuar në distancë, ndërkohë që shumë kompani të tjera u mbyllën plotësisht.

Kjo është një periudhë sprove, për individin, drejtuesit dhe liderin. Kjo është lufta që po zhvillohet në spitale dhe fronti i parë i saj janë mjekë, infermierë e sanitarë. Historia e ekonomisë k a treguar se gjithmonë pas një situatë të vështirë ka një ringritje. Dhe ne besojmë se kështu do të jetë.

Deri atëhërë ajo çka na mbetet të bëjmë është respektimi i rregullave të kërkuara, marrja e përgjegjësive ndaj të tretëve për aq sa mundemi, e të interesohemi për të pamundurit, të ndajmë diçka për ta.

Solidariteti nuk ka munguar e nuk do të na mungojë as kësaj radhe. Ajo çfarë doli në pah krahas solidaritetit ishte varfëria: e shtetit, e kompanive dhe e vetë individëve.

Një ditë pas dërgimit të 30 bluzave të bardha në Itali, The Guardian na vlerësoi në artikullin e saj si zemërgjerë edhe pse Ky numër ishte planifikuar të botohej në Prill 2020, por procesi u shty për shkak të masave të ndërmarra si pasojë e shpërthimit të Covid-19. Edhe pse në kohë vështirësish, jemi …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale