IRISOFT EDUCATION zhvillon trajnimin 1 ditor me temë "Bazat Praktike në Graphic desing dhe Video editing"

IRISOFT EDUCATION zhvillon trajnimin 1 ditor me temë “Bazat Praktike në Graphic desing dhe Video editing”


Përshkrimi:

Trajnimi do të jetë totalisht praktik dhe shumë i plotë. Ky trajnim do të përqëndrohet në të gjitha njohuritë e nevojshme bazë që ju  nevojiten të interesuarve për të punuar me programet grafike pas tij duke përpunuar një foto, për të faqosur e konceptuar grafikisht një kopertinë, kartvizitë, fletëpalosje, billbord, poster, reklamë apo për të përpunuar një video.

Trajnimi ështe konceptuar për të transmetuar dije të thjeshta dhe të shpejta konkrete e praktike, për pjesëmarrësit me qëllim realizimin e detyrave të tyre në ambjentin e punës apo në fushën e interesit që kanë për përdorimin e programeve.

Në trajnim pjesëmarrësit do të marrin detyra dhe orientim preçiz nga trajnuesi sesi pas trajnimit të zhvillojnë më tej të pavarur e në menyrë të sistemuar, njohuritë dhe aftësitë e tyre drejt thellimit të njohjes së tyre.

Targe tgrupi: Të interesuar për të punuar me programet grafike, studentë të arteve, punonjës studiosh fotografike apo agjensish reklamash, punonjës marketingu në kompani dhe biznese të ndryshme, studentë të marketingut, piktorë, arkitektë, dizajner, stilistë e cilido që dëshiron të përdorë programet grafike në interesin e tij.

ZHVILLIMIE shtunë më 20.07.2019 ora 11.00 pranë ambjenteve tona në Rr Muhamet Gjollesha tek Kryqëzimi i Inxhinierisë së Ndërtimit

CERTIFIKIMI: Certifikatë pjesëmarrje

PJESËMARRJA: 1500 LEKË

Për një informacion shtesë si dhe për të konfirmuar pjesëmarrjen mund të kontaktoni në:

info@irisoft.al / 0672888893 / 0695252625

Must watch
Business Mag Nr. #25 - Mars 2021

Kjo periudhë përkon me një vit të plotë në kushte pandemie në vendin tonë, në Europë dhe në mbarë botën. Në një vit ndodhën shumë zhvillime, të paparashkuara ndonjëherë më parë nga ne, duke hedhur poshtë shumë plane apo projekte tonat për rritjen. Por, në këtë kohë sipërmarrje të ndryshme u vunë në lëvizje për të gjetur zgjidhje të reja e për të siguruar mbijetesën.

Në këtë numër të revistës, vijnë zhvillimet përmes gjurmëve që kanë lënë tek industri, sipërmarrje apo individë sipërmarrës.

Pano Soko, ekonomist i njohur flet për efektet e paketave ekonomike të mbështetjes dhe nevojën për paketa ndihme në industritë e prekura.

Rubrika 3X3 i kushtohet industrisë së verërave. Nga intervistat tona me 3 prodhues rezulton se

verërat shqiptare janë të “paralizuara” nga pandemia.

Verërat janë në një trend me turizmin. Brunila Liçaj, profesore dhe eksperte në fushën e turizmit është optimiste për të ardhmen e kësaj fushe.

Në rubrikën e brandeve kemi sjellë, fabrikën e qumështit dhe prodhimeve të bulmetit “Lufra”, ndërsa një brand që po rimëkëmbet nga Kosova është prodhuesi i këpucëve artizanale “Perolli”. Të dy këto brande janë model frymëzimi për njerëzit e punës!

Një pjesë e rëndësishme e revistës i dedikohet konkursit dhe fituesve të Businessmag në …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0