Fuqizo mendjen, ndrysho jetën, eventi me 17 qershor 2023 - Business Magazine Albania

Fuqizo mendjen, ndrysho jetën, eventi me 17 qershor 2023

Fuqizo mendjen

A jeni gati për një fuqizim pozitiv dhe transformues të mendjes tuaj? Ka ardhur koha të nxirrni maksimumin nga aftësitë tuaja personale dhe të arritni suksesin që gjithmonë keni ëndërruar!

“Mindsets 4 Success” – një përvojë e padiskutueshme e zhvillimit personal dhe profesionist që do të mbahet në Prishtinë më datën 17 Qershor. Në këtë event, ju do të takoheni me 7 folës të shquar, të cilët kanë bërë ndryshime të mëdha në jetën e tyre dhe janë gati t’ju ndihmojnë të bëni të njëjtën gjë.

Çfarë do të fitoni në “Mindsets 4 Success“?

Do të mësoni strategji të fuqishme dhe teknika praktike për të rritur vetëbesimin tuaj, për të shndërruar ndikimin e mendimit tuaj në sukses të vërtetë dhe për të arritur qëllimet tuaja profesionale dhe personale. Me një kombinim të prezentimeve të pasionuara, seancave interaktive dhe diskutimeve të thella, ju do të krijoni një bazë të fortë dhe njohuri që mund t’i përdorni për gjithë jetën tuaj.

Lexo: Sa lodra blejnë shqiptarët çdo vit?

Ky është eventi i parë i këtij lloji në rajon, kështu që e keni mundësinë e rrallë të merrni pjesë në një fillim të madh të një rrugëtimi të ri drejt suksesit. Nëse dëshironi të mësoni më shumë rreth folësve dhe temave që do të trajtohen, vizitoni faqen zyrtare të eventit në: mindset4success.com

 

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #32 - Gusht 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0