Dominusoft Trainings organizon - Konkursi i kartolinës “Urimi yt për festat e nëntorit”! - Business Magazine Albania

Dominusoft Trainings organizon – Konkursi i kartolinës “Urimi yt për festat e nëntorit”!


Promovo vlerat kombëtare dhe historinë e vendit tënd në mënyrën më artistike të mundur!

Nëse ke pasion:

  • ️Fotografinë
  • ️Skicat
  • ️Instalacionet

Nëse je kursant, alumni i Dominusoft, por jo vetëm, atëherë duhet me patjetër të bëhesh pjesë e këtij aktiviteti!

Dëshiron të konkurosh edhe ti?

Në kuadër të festave kombëtare të 28 – 29 Nëntorit Dominusoft organizon konkursin “URIMI YT PËR FESTAT E NËNTORIT”!

Mund të jesh “TI” fituesi i këtij konkursi!

️Punimet mund të jenë të punuara Individualisht!

️Do të ketë 2 fitues:

  • Çmimi i parë: Digital Marketing & Seo Optimization, ndjekje e programit profesional në Dominusoft pa pagesë;
  • Çmimi i dytë: -50% më pak ndjekje të programit Digital Marketing & Seo Optimization!

Aplikoni brenda datës 25 Nëntor në info@dominusoft.co duke specifikuar:

  • Tipologjinë e punimit;
  • Një numër kontakti.

Vlerësimi do të zhvillohet më 26 Nëntor në ambientet e Dominusoft!

Anëtarët e Jurisë:

  1. Elton Koritari – Administrator  i Ejalbum, menaxher projektesh, kurator arti, ekspert për komunikimin dhe dizajinin;
  2. Endri Neziraj – Dizajner, Trajnues pranë Dominusoft;
  3. Flori Kodra – Dizajner, programues.

Për më shumë informacion klikoni Këtu.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #25 - Mars 2021

Kjo periudhë përkon me një vit të plotë në kushte pandemie në vendin tonë, në Europë dhe në mbarë botën. Në një vit ndodhën shumë zhvillime, të paparashkuara ndonjëherë më parë nga ne, duke hedhur poshtë shumë plane apo projekte tonat për rritjen. Por, në këtë kohë sipërmarrje të ndryshme u vunë në lëvizje për të gjetur zgjidhje të reja e për të siguruar mbijetesën.

Në këtë numër të revistës, vijnë zhvillimet përmes gjurmëve që kanë lënë tek industri, sipërmarrje apo individë sipërmarrës.

Pano Soko, ekonomist i njohur flet për efektet e paketave ekonomike të mbështetjes dhe nevojën për paketa ndihme në industritë e prekura.

Rubrika 3X3 i kushtohet industrisë së verërave. Nga intervistat tona me 3 prodhues rezulton se

verërat shqiptare janë të “paralizuara” nga pandemia.

Verërat janë në një trend me turizmin. Brunila Liçaj, profesore dhe eksperte në fushën e turizmit është optimiste për të ardhmen e kësaj fushe.

Në rubrikën e brandeve kemi sjellë, fabrikën e qumështit dhe prodhimeve të bulmetit “Lufra”, ndërsa një brand që po rimëkëmbet nga Kosova është prodhuesi i këpucëve artizanale “Perolli”. Të dy këto brande janë model frymëzimi për njerëzit e punës!

Një pjesë e rëndësishme e revistës i dedikohet konkursit dhe fituesve të Businessmag në …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0