BETTER.ME, marka e parë shqiptare e suplementeve ushqimore për sport dhe mirëqenie - Business Magazine Albania

BETTER.ME, marka e parë shqiptare e suplementeve ushqimore për sport dhe mirëqenie

BETTER.ME

Ka dalë këto ditë në tregun online linja me e re e suplementeve ushqimore, BETTER.ME !

Në Shqipëri kjo vjen nga një grua sipërmarrëse Eranda Shuaipi, modele fitnesi dhe drejtuese e një laboratori për prodhimin e suplmeneteve të cilësisë së lartë për tregun ndërkombëtar. Produkte të standardeve ndërkombëtare, ISO, dhe me prodhim 100% në Shqipëri!

Eranda Shuaipi dhe Better.Me vijnë si kombinimi perfekt i pasionit dhe cilësisë e kompetences në fushën e suplementeve, që e zotërojnë prej 15 vitesh me laboratorët e tyre!

Me një çmim që është ekonomik, vjen nga laboratori direkt në derën e konsumatorit, duke porositur OnLine! Markë cilësore dhe mbi të gjitha prodhim 100% shqiptar.

Vizitoni websitin: www.better-me.biz

 

100% etiketa në shqip – 100% cilësi e garantuar -100% shëndet dhe mirëqenie

Për ata që nuk e njohin, Eranda Shuaipi merret me fitnes prej 15 vjetesh. Është vajza e parë shqiptare që ka marrë pjesë në gara e kompeticione fitnesi në të gjithë botën, duke fituar edhe disa tituj të rëndësishëm.

Ajo është 43 vjeç, e diplomuar në Ekonomik – Financë (Universiteti i Tiranës) dhe drejton “Eranda Lab”, laborator prodhimi suplementesh ushqimore, të vetmin e këtij lloji në vendin tonë.

Lexo: Si është e vendosur Shqipëria në marrëdhëniet e Ballkanit Perëndimor?

Ajo shprehet se, “Certifikatat ISO na detyrojnë të punojmë me standarde më të larta ndërkombëtare të EU. Blejmë lëndët e para më të mira, nga e gjithe bota, të shoqëruara me certifikata analizash, sigurie dhe origjine. Më në fund, suplementet nuk do jenë më një produkt luksi vetëm për pak njerëz, sepse ne garantojmë cilësinë e markave më të mira, me çmimin me ekonomik, për të gjithë. Prej më shumë se 10 vjetësh prodhojmë për kompani e marka lider në Europë dhe tani është koha të kemi edhe ne një markë lider suplementesh 100% shqiptare”.

Me etiketa në shqip, me bibliografi që shpjegon funksionin e çdo lënde të parë të përdorur, BETTER.ME vjen në ndihmë të njerëzve për t’u bërë versioni i tyre më i mirë i vetes.

 

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #30 - Nëntor 2022
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0