APLIKIM PER TRAJNIME: Prane Qendres se Specializuar te Trajnimeve " Partner Training Center" Tirane. - Business Magazine Albania

APLIKIM PER TRAJNIME: Prane Qendres se Specializuar te Trajnimeve ” Partner Training Center” Tirane.


Organizohen Trajnime te Licensuara nga Ministria e Mireqenies Sociale dhe Rinise, me Temat si me Poshte:

1. LIDERSHIPI

2. TE DREJTAT E NJERIUT

3. LEGJISLACIONI MJEKESOR:

4. MARREDHENIE ME PUBLIKUN:

5. MBROJTJA E TE DHENAVE PERSONALE:

6. MBROJTJA JURIDIKO – PENALE E MJEDISIT:

7. MARKETINGU NE PERFORMANCEN E BIZNESIT:

8. MENAXHIMI MODERN I BURIMEVE NJEREZORE:

9. NDERMJETESIMI NE ZGJIDHJEN E MOSMARREVESHJEVE:

10. ORGANIZIMI & FUNKSIONIMI I INSTITUCIONEVE TE BE – se:

PROGRAMI I SECILES PREJ TEMAVE TE TRAJNIMEVE ESHTE I MIRATUAR NGA MINISTRIA E MIREQENIES SOCIALE DHE RINISE.

Tarifa e Trajnimit eshte shum e Arsyeshme. Vendet jane te Limituara.

“ARSIMIMI, INVESTIMI ME I MIRE PER TE ARDHMEN E CDO NJERIU”

Ne fund te trajnimit pjesemarresit paisen me Leksionet dhe Certifikaten e cila njihet nga Ministria e Mireqenies Sociale dhe Rinise.

Trajnimet zhvillohen ne Tirane.

Stafi pedagogjik perbehet nga Lektor me tituj dhe grada me pervoj ne fushen e mesimedhenies si brenda ashtu edhe jashte vendit. Tarifa e Trajnimit eshte shum e Arsyeshme.

Te Interesuarit te na kontaktojne ne nr: 069 89 31 404 / ose te na shkruajne ne adresen tone E-mail : trajnime2014@gmail.com.

Vendet jane te kufizuara.

JU MIREPRESIM!

Adresa: Rr “Durresit” perballe Ministrise se Arsimit dhe Sportit – Tirane – SHQIPERI

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #34 - Mars 2024

Për një vit të mbarë!

Viti 2024 ka nisur me sfidat dhe mundësitë e tij. Ndërsa kompanitë do të duhet të përballen me disa ndryshime ligjore dhe njëkohësisht trendet e tregjeve: si rritje çmimesh dhe rritje e kostos së fuqisë punëtore, startupet janë para mundësive dhe një klime favorizuese. Thirrje të shumta janë hapur në fushën e biznesit, kulturës dhe ideve të gjelbërta. Ndër më të rëndësishmit, programi i qeverisë për financimin e 80 startupeve në tre faza zhvillimi të tyre

Për të kuptuar rëndësinë e bizneseve të reja, veçanërisht në teknologji, mjafton të shohim që edhe sipërmarrje të konsoliduara vendase, si një grup kompanish si Balfin, kanë një vëmendje të theksuar tek startupet. Z. Samir Mane, President i këtij grupi, prej kohësh ka treguar interes, duke i mbështetur, por edhe duke investuar në një prej startupeve që pritet të sjellë revolucion në bio-inxhinieri. Vëmendja tek risia dhe inovacioni vlerësohet të jetë një nga arsyet kryesore, përse audienca jonë e zgjodhi në kompeticionin tonë të dhjetorit si Sipërmarrësi i Vitit. Në një intervistë ekskluzive, z. Mane tregon për ne copëza domethënëse nga …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0