ALBtelecom: Internet bonus për rimbushjet nga aplikacioni “Profili Im” - Business Magazine Albania

ALBtelecom: Internet bonus për rimbushjet nga aplikacioni “Profili Im”

ALBtelecom

Kohët kanë ndryshuar dhe bota po bëhet gjithmonë e më shumë mobile, e po kështu edhe ne.

Në ditët e sotme pothuaj për çdo gjë ka një aplikacion të dedikuar, duke filluar me plotësimin e nevojave bazike, informacionin apo qoftë dhe argëtimin. Nevoja e përdorimit të këtyre aplikacioneve doli edhe më të pah gjatë situatës së vështirë të pandemisë,  ku u vu  re domosdoshmëria dhe prakticiteti i tyre. Përdorimi i aplikacioneve është shumë i përhapur mes brezit të rinj, por tashmë ato janë  shndërruar në një domosdoshmëri për të gjitha grupmoshat. Përmes tyre ne mundëm të komunikonim, të shiheshim përmes videove me njëri-tjetrin, të blinim e  të kryenim pagesat,  pa patur nevojë të dilnim nga shtëpia, në mënyrë që të ruanim veten dhe të tjerët.

“Profili Im” i ALBtelecom është aplikacioni, i cili ofron çdo zgjidhje për secilën familje që ka nevojë për komunikim të pandërprerë e për të kryer pagesat për shërbimet e domosdoshme, vetëm duke u rregjistruar në të.

Krahas gjithë lehtësive që ofron aplikacioni, ALBtelecom ka vendosur të shpërblejë klientët e saj, të cilët zgjedhin ta përdorin atë për të kryer rimbushjet e nevojshme.

Lexo: ALBtelecom sjell Wi-Fi falas për të gjithë në Lumin e Shalës

Tani, çdokush që rimbush telefonin nga aplikacioni do të shpërblehet me plot 25 GB internet BONUS për rimbushjen e parë, e më pas sa herë rimbush po në të njëjtën mënyrë.

Bonusi i parë prej 25 GB është i vlefshëm për 10 ditë, ndërsa bonusi i rimbushjeve të tjera i vlefshëm për 30 ditë. Bonuset përfitohen nga numri që merr rimbushjen, pavarësisht se kush e kryen atë përmes një karte krediti.

Ofertat dhe produktet e njëpasnjëshme nga  ALBtelecom janë në të njëjtën linjë me vizionin e  kompanisë për të mundësuar  internet dhe shërbime digjitale e inovative për të gjithë shqiptarët.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #27 - Nëntor 2021

Miq, lexues të BusinessMag,

Ky numër i ri revistës vjen në një sezon të nxehtë plot me zhvillime interesante në botën e startupeve. Jam i sigurt që secili nga ju është i ngarkuar shumë më tepër se në çdo periudhë tjetër në përpjekjet për të çuar gjërat përpara, ndaj ju falenderoj që po gjeni kohën për të lexuar këto rreshta. 

Dikush më pyeti sot, sa optimist je për të ardhmen? U përgjigja pa menduar, se kjo nuk është pyetje për një sipërmarrës. Ne optimizmin e kemi në gjak, pasi është stimuli kryesor që çon përpara iniciativat e çuditshme që ndërmarrim, shpesh pa u menduar gjatë! 

Këtë optimizëm përpiqemi ta sjellim në faqet në vazhdim nëpërmjet intervistave me personazhe të njohur dhe të panjohur, të cilët me punën e tyre të përditshme ndikojnë në jetën e mijëra njerëzve përreth. 

Me punën që bëjnë, me historitë që rrëfejnë mbi sfidat e ndryshme, mes dështimesh dhe suksesesh ata/ato frymëzojnë, motivojnë duke përshkruar maratonat vetjake drejt suksesit; pavarësisht pengesave, duke kaluar nga dështimi në dështim, por pa humbur entuziazmin (siç thotë dhe Churchill). 

Njihuni …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0