internet Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Apple ka punësuar një ekip sekret për lançimin e satelitëve

Lajme

Facebook sërish shkel privatësinë e përdoruesve, publikohen 267 milionë emra dhe numra telefonash

Sipërmarrës të suksesshëm

Dikur i pastrehë, tani Ben Phillips është një milioner

Teknologji

Hakerët vjedhin 49 milionë dollarë nga një bursë e kriptovalutave

Lajme

Kompania gjermane me seli në Kosovë Celonis, rrit investimet në 290 milionë dollarë

Teknologji

SHBA synon të formojë super ushtarë me teknologji të jashtëzakonshme deri më 2050

Lajme

20 Vjeçarja tregon se si i fitoi 23 mijë dollarë nga një video e vetme në Youtube

Teknologji

A do të krijojë Inteligjenca Artificiale më shumë punë apo do t’i “vrasë” disa vende të punës

Strategy

Çfarë mund të mësojmë nga inagurimi i fundit i Cybertruck dhe Elon Musk?

Teknologji

Paralajmërimi: Fshini WhatsApp nëse doni të ruani veten