12 udheheqesit me te rinj per 2014 - Business Magazine Albania

12 udheheqesit me te rinj per 2014


Revista prestigjioze “Forbes” ka perzgjedhur 12 udheheqesit me te rinj ne moshe per 2014.  Perzgjedhja kalon nga politika ne biznes, teknologji e shkence.

Te gjithe keto figura kane arritur te zene pozicione te rendesishme ne momente relativisht te hershme ne jeten e tyre.

Le te shuajme kuriozitetin duke pare kete fotogaleri:

 

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #32 - Gusht 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0