10 vjet CPM- Festimi i një dekade revolucioni në Real Estate - Business Magazine Albania

10 vjet CPM- Festimi i një dekade revolucioni në Real Estate

CPM

Në mbrëmjen e 25 prillit, Century 21 CPM festoi rrugëtimin 10-vjeçar të kompanisë, në një event gala të mbajtur në Pallatin e Brigadave, një ndër ambientet më prestigjioze në kryeqytet. Ky event mblodhi bashkë klientë të rëndësishëm, bashkëpunëtorë dhe anëtarë të stafit për të shënuar një dekadë të plotë të arritjeve dhe risive në tregun e pasurive të paluajtshme.

Eventi u moderua nga Arjola Shehu, e cila me elegancën dhe profesionalizmin e saj, krijoi një atmosferë të ngrohtë dhe mikpritëse. Në fokus të mbrëmjes ishin fjalimet frymëzuese të dy bashkëthemeluesve të Century 21 CPM, Dritan Leka dhe Jonian Antoni. Ata dolën në skenë për të ndarë me të pranishmit, jo vetëm arritjet dhe sfidat e hasura gjatë këtyre viteve, por edhe për të theksuar risinë që skuadra e tyre ka sjellë në treg.

 

CPM

Dritan Leka, në fjalën e tij, theksoi rëndësinë e bashkëpunimit dhe sinergjisë brenda kompanisë, duke iu referuar forcës së skuadrës së CPM, e cila përbëhet nga konsulentë me përvojë të gjatë dhe ekspertizë të lartë. Ai gjithashtu shprehu mirënjohjen e thellë për besimin e klientëve dhe dedikimin e palodhur të stafit që ka kontribuar në suksesin e vazhdueshëm të kompanisë.

Jonian Antoni, në anën tjetër, solli në vëmendje disa nga projektet kryesore dhe risitë që kanë ndryshuar panoramën e tregut të pasurive të paluajtshme në Shqipëri. Ai përmendi se si përshtatja ndaj teknologjive të reja dhe përqafimi i metodave moderne të marketingut kanë luajtur një rol kyç në rritjen e kompanisë.

Pjesëmarrësit e eventit shijuan një mbrëmje të mbushur me muzikë, argëtim dhe një atmosferë festive. Kjo ngjarje ishte jo vetëm një festim i suksesit të deritanishëm, por edhe plot premtime për të ardhmen, ku Century 21 CPM synon të vazhdojë të udhëheqë dhe të zhvillojë akoma më tepër tregun e pasurive të paluajtshme në Shqipëri dhe më gjerë.

 

CPM

 

Festa e 10-vjetorit të Century 21 CPM shënoi një moment kulmor në historinë e saj, duke dëshmuar se kur bashkëpunimi dhe ekspertiza bëhen bashkë, rezultatet flasin vetë. Kjo mbrëmje mbetet një dëshmi e qartë e vizionit dhe përkushtimit të kompanisë për të qenë në krye të risive në tregun e pasurive të paluajtshme.

 

CPM

 

Më Shumë Rreth Century 21 CPM

” Themeluar në vitin 2014 nga sipërmarrësit vizionarë Jonian Antoni dhe Dritan Leka, Century 21 CPM ka arritur shpejt në krye të industrisë së pasurive të paluajshme në Shqipëri. Me një themel të ndërtuar mbi risinë, integritetin dhe një angazhim të palëkundur ndaj përjetimit së klientit, Century 21 CPM ka zgjeruar operacionet e saj për të përfshirë tre zyra në vende strategjike: Century 21 Smart, Century 21 Botaniku dhe Century 21 Cooperate, secila e dizajnuar për të përmbushur nevojat unike të klientelës së saj të larmishme.

Ekipi dinamik prej rreth 40 konsulentësh të dedikuar të pasurive të paluajtshme qëndron si shtylla kurrizore e suksesit, duke përfaqësuar vlerat bazë të kompanisë si besimi, profesionalizmi dhe përsosmëria. Në Century 21 CPM, ne nuk po lehtësojmë thjesht transaksione pronash; ne po riformatojmë përvojën e pasurive të paluajtshme, duke e bërë atë të paanshme, të personalizuar dhe mbi të gjitha, të suksesshme për të gjithë palët e përfshira.

Ndërsa vazhdojmë të rritemi dhe të zhvillohemi, misioni ynë mbetet i palëkundur: të vendosim standarde të reja në sektorin e pasurive të paluajtshme, duke shfrytëzuar teknologjitë e fundit, njohuritë e tregut dhe një qasje të fokusuar tek klienti për të fuqizuar klientët dhe komunitetet tona. Century 21 CPM është më shumë se një kompani; është një dëshmi për atë që mund të arrihet kur pasioni takon qëllimin.”

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #34 - Mars 2024

Për një vit të mbarë!

Viti 2024 ka nisur me sfidat dhe mundësitë e tij. Ndërsa kompanitë do të duhet të përballen me disa ndryshime ligjore dhe njëkohësisht trendet e tregjeve: si rritje çmimesh dhe rritje e kostos së fuqisë punëtore, startupet janë para mundësive dhe një klime favorizuese. Thirrje të shumta janë hapur në fushën e biznesit, kulturës dhe ideve të gjelbërta. Ndër më të rëndësishmit, programi i qeverisë për financimin e 80 startupeve në tre faza zhvillimi të tyre

Për të kuptuar rëndësinë e bizneseve të reja, veçanërisht në teknologji, mjafton të shohim që edhe sipërmarrje të konsoliduara vendase, si një grup kompanish si Balfin, kanë një vëmendje të theksuar tek startupet. Z. Samir Mane, President i këtij grupi, prej kohësh ka treguar interes, duke i mbështetur, por edhe duke investuar në një prej startupeve që pritet të sjellë revolucion në bio-inxhinieri. Vëmendja tek risia dhe inovacioni vlerësohet të jetë një nga arsyet kryesore, përse audienca jonë e zgjodhi në kompeticionin tonë të dhjetorit si Sipërmarrësi i Vitit. Në një intervistë ekskluzive, z. Mane tregon për ne copëza domethënëse nga …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0