industri Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Britani, prodhimi industrial shënon rënien më të madhe të 17 viteve të fundit

Lajme

Pritet ulja e taksës së plastikës

Business Pulse

Ulet papunësia tek të rinjtë. Ja panorama e INSTAT për papunësinë

Sipërmarrës të suksesshëm

Sfidat e Donika Micit në prodhimin e këpucëve

Business Pulse

Tregu i punës në Ballkanin Perëndimor. Shqipëria dhe Mali i Zi me rritjen më të madhe

Teknologji

Vendet ku shumica e personave nuk kanë ende një smartfon

Teknologji

Tregu i smartfonëve – Pse Samsung dhe Apple po humbasin terren ndaj Huawei?

Teknologji

Industria në Breshia adopton nxënës për të formuar punonjësit e revolucionit të katërt teknologjik

Strategy

7 arsye pse duhet të filloni kompaninë tuaj në të 20-at

Business Pulse

Hapet rruga për industrinë automotive. Priten 600 të punësuar nga kompania koreano jugore në Fier

Evente

Rikthehet TË RINJTË FLASIN!

Korrik 31, 2019
2 PM – 5 PM