VETËM PËR STUDENTË, 50 % ZBRITJE PJESËMARRJA NË KONVENTË - Business Magazine Albania

VETËM PËR STUDENTË, 50 % ZBRITJE PJESËMARRJA NË KONVENTË

Duke pasur parasysh që jeni në fillim të karrierës tuaj, Konventa “SUKSESI ËSHTË QËLLIMI YT” është hapi i parë, mundësia më e mirë dhe rruga e duhur për tu inspiruar tutje për aftësimin personal dhe profesional tuajin.

Andaj, iu ofrojmë mundësinë të gjithë atyre që janë student të investojnë për zhvillimin e vetes, duke blerë biletën për pjesëmarrje Online me 50 % zbritje. 

Mëso nga top personat e suksesshëm, të cilët vijnë nga Google, Salesforce, Ask BI etj., me vetëm për 13.50 €. 

 

Disa nga temat që do të fliten në Konventën e IV-të:

Lidershipi i shek. XXI;

The Pschology of SELLING with EQ and Body Language;

Business Inteligence;

Optimizimi i afarizmit me CRM platforma;

Ndergjegjesimi i gjeneratave te reja per angazhim maksimal ne pune; 

Bizneset e se ardhmes;

Business Coaching;

Kultura e kompanisë Google, dixhitalizimi i kompanive.

 

 

Kur: 23 Tetor 2021 | 09:00 – 19:00

Numri i vendeve është i limituar. Nxito rezervo biletën në:

  • suksesieshteqellimiyt.com 
  • +383 49 893 693 ose +383 49 893 888

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #26 - Korrik 2021

Ditët e nxehta të kësaj vere mund t’i freskoni me artikujt e revistës 26 të Businessmag. Një numër i pasur me artikuj rreth sipërmarrjeve në fusha të ndryshme, por edhe profileve interesante të sipërmarrësve. Që në kopertinë vini re dy djem që po çojnë përpara sipërmarrjen e ngirur nga prindërit. Një model për t’u ndjekur nga shumë sipërmarrje të tjera. Idetë e reja, nismat e reja në biznes sot janë më të rëndësishme se kurrë për të mundësuar suksesin.
Zhvillimet në disa tregje mund t’i gjeni në brendësi të revistës. Të tilla janë tregjet e real estate dhe ai i shërbimit postar.

Zhvillimet në fushën e teknologjisë këtë vit vijnë me 10 gjetjet më të rëndësishme teknologjike, të cilat janë orientuar shumë drejt zhvillimeve shëndetore.

Diaspora vjen me profilin e një sipërmarrëseje në fushën e stilimit dhe qepjes së veshjeve. Ornela ka arritur të hapë tre dyqane shërbimi, ku përshtaten brandet më të mëdha sipas nevojave të klientit.

Edukimi është një temë e prekur nga ne në këtë numër, pasi sfidat e edukimit në këtë vit pandemik kanë qenë të mëdha. Sjellim dy akademi me zhvillimet e tyre dhe qasjen ndaj edukimit gjatë pandemisë, si dhe mundësinë e edukimit të fëmijëve në format më të mira të mundshme.

Në brendë…

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0